SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
199520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Lagjen e Spitalit, prane Eulex-it, banesa ka sallonin me kuzhine, dhomen e gjumit, korridorin; banjon dhe ballkonin.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Krenar
Prishtinë
049844244
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »