SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Prishtina Stars , Emshir
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
103 m²
Ekstra :
Pushimore, Pishinë, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 103.5 m2 me qira ne "Emshir" ose me saktesisht tek " Prishtina Stars- Emshir "

Ka pamje te bukur dhe është e pajisur me orendi dhe inventar mjaft elegant.
-
Kompleksi Prishtina Stars është i pajuser po ashtu edhe me pishine, kendin per lojra per femije, çerdhe te femijeve, staza per vrapim etj
-
Ndodhet ne katin e trete te banimit çmimi per qira është 500 euro ne te përfshihet edhe garazhimi, me ketë renditje - salloni me kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, nxemje qendrore me rryme sigurimi i lagjes 24th, lift, ujë.

Ofrohet per nderkombetare ose familje te vogël.

qmimi i diskutueshem

049355603
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »