SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE MODERNE QMIMI 750 Eu m2 PRISHTINE te Farmedi / Eulexi
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
19953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qoftese jeni ne buxhet te caktuar ateher mos shiko me shum, 750 Euro metri katrore teresisht e mobiluar.


Shes Banesen exlusive luksoze ne lagjen e spitalit te Farmedi ne Prishtine me 107 m2 KATI 10


80,000 e mobiluar teresisht ne menyre moderne siq shifet ne foto.


Posedon keto:
• Teknologji Audio Video sisteme ne te gjitha dhomat.
• Sistemet jane te mbrojtura ne rrym me stabilizatore.
• Nxemje qendrore Vailant te Gjermanis.
• Air condition.
• Uje 24 ore me rezervuar privat.
• Therapy Air sistemin, pastron ajrin me 6 Faza
• Gjitha dhomat kan ndriqim natural (nga dielli) tere diten....
• Terrasa eshte extra e madhe, pjesa me pamje nga qyteti eshte e mbyllne me dritare panorame
• Poashtu ka edhe ballkonin shtes qe eshte I hapur dhe posedon skaren...

Banesa eshte ne katin e 10 lifti punon gjithnje, Kojshit klasit te pare...

Mund te me kontaktoni permes telefonit, apo e-mail: lbejta@gmail.com per termin.


Ju pershendes,

Ju pershendes, ja vlen qdo kend i baneses....
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
+37745100595
PrishtinëM,Lagjja Spitalit, Farmedi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »