SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 89m2 me qira ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
199547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 89m2 me qira ne "Tophane" rr "Zagrebit" ne nje zone mjaft te favorshme banimi, ku ka perpara edhe parkingun per vetura
Banesa ndodhet ne katin e katert te banimit me ashensor funksional gjate tere kohes, ndersa posedon ket renditje
- Dy dhoma fjetje
- Dhome ndeje me kuzhine
- Banjo
- Terrase me siperfaqe te konsiderueshme
- Teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim
Ofrohet per familjare me qendrim afatgjate, mirembajtje te shkalleve dhe liftit 10€ pagese mujore
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »