SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 64m2 me qira ne Bregun e Diellit 2 !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
199548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 64m2 me qira ne "Bregun e Diellit 2" saktesisht tek banesat e bardha
Banesa ndodhet ne katin e dyte te banimit me ndrcim gjate tere kohes dhe orientim nga lindja
Me kete renditje:
- Dhome e ndenjes
- Kuzhina
- Dhome e fjetjes
- Banjo
- Depo
- Ballkoni
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim, e favorshme sidomos per cift me nje femije, ose familjare me qendrim afatgjate
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »