SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 100m2 ne shitje ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
199551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 100m2 ne shitje ne lagjen "Arberia" ne nje pozite te favorshme strategjike, lokali ndodhet ne katin perdhese ndersa momentalisht eshte i leshuar me qira dhe arketon 450€ qira mujore, çmimi i diskutueshem
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »