SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyre 65m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
199552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyre 65m2 me qira ne "Ulpiane" ne rrugen "Bulevardi i Deshmoreve" afer Postes se Madhe
Zyra ndodhet ne katin e pare ( posedon ashensor) dhe ngrohje qendrore nga Termokos
Ka ket renditje:
- 2 Njesi pune
- Kuzhine
- Banjo
- Ballkon qe mund te shfrytezohet per reklamim
E favorshme te shfrytezohet per programim, dizajn, projektim etj
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »