SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyre 64m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
199556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyre 64m2 me qira te "Qafa" ne nje pozite mjaft te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme si avokature, permbarues, projektim etj
Zyra ndodhet ne katin e trete pa ashensor, posedon dy njesi me te vogla pune, nje njesi te madhe (hapesire pritese), kuzhinen dhe ballkon me hapsire per reklamim
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »