SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet kat shtepie 150m2 me qira te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
199560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet kat shtepie 150m2 me qira te "Parku i Qytetit" ne nje zone mjaft te pershtatshme banimi ku ka afer parkun per shetitje, sherbimet mjekesore, shkollen, kopshtet per femije etj
Kati i shtepise ndodhet ne katin e dyte te banimit, ndersa ka ket renditje
- 2 Dhoma fjetje
- Dhome ndeje (me hapesire te madhe)
- Kuzhine me tryezari
- Korridor
- Banjo
- Ballkon
Ngrohja qendrore dhe te gjitha shpenzimet e tjera te perfshira ne cmim, e pershtatshme per familjare
Çmimi veres eshte 400€, ndersa dimrit 500€
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »