SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '18
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
97 m²
ID e produktit :
199564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent banesa ne Fushe Kosove te komuna e re. Banesa ka 97m2 kati i 4 me kete renditje: salloni me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe wc, si dhe dy ballkona. Cmimi sipas marreveshjes. Per me shume kontaktoni ne nr 049-380-707

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhafer
Fushë Kosovë
049/380-707
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »