SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 90m2 me qira ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
199568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 90m2 me qira ne lagjen "Mati 1" saktesisht afer Maxi24 te Kompleksi Nura Group
Ndodhet ne katin e katert me ashensor, ka ket renditje:
- Dhome ndeje me kuzhine
- 2 Dhoma fjetje
- 2 Banjo
- Depo
- Ballkon
E favorshme per familjare, mirembajtja me pagese e shkalleve dhe ashensorit, pagese mujore 12€
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »