SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Mati 1 Kompleksi Royal 200€
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompleksi Royal Mati 1
Banesa posedon

- Dhome Gjumi
- Dhome dite me kuzhine
- Banjo, koridor, ballkon.
E pamobiluar me kuzhin ka dhe termokos
Siperfaqja : 78 m2.
Kati VII

Çmimi: 200 €/muaj

Viber: +38345 478 477 Tel: 045 478 477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »