SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomeshe 87m² katin 4 ne Rrugen C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
199581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 banesa 3 dhomshe 87.42m² ne katin e 4 -te dhe ne katin e 5-te ne Lamellen c ne Rrugen C, ndertim i Dino Company. Banesa eshte ne perfundim e siper, orientimi nga Jug-Perendimi,
Banesa ka këtë renditje:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
- depo
Ka dokumentacion të rregullt. Parking te mjaftushem.
Çmimi sipas marreveshjes.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »