SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomeshe 90m² katin 2 ne Rruga C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:12
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
199583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 2 banesa 3 dhomshe 90.52m² ne katin e 2-te dhe ne 3-te ne Llamellen D me pamje nga Rruga C, ndertim i Dino Company. Banesa eshte ne perfundim e siper, orientimi nga lindje, ka këtë renditje:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- shpajz
- banjo
- koridor
- ballkon
Ka dokumentacion të rregullt. Parking te mjaftushem.
Çmimi sipas marreveshjes.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »