SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 242.56m2 në shitje në lagjen Mati 1
Çmimi :
€291,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
242 m²
ID e produktit :
199587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 242.56m2 në shitje në lagjen Mati 1
Lokali gjendet në lagjen Mati 1 afër Rrugës B, më saktësish në objektin e ndërtuar nga Princesha që gjendet mbrapa FiveStar Fitness. Ka qasje nga nga rruga Muharrem Fejza dhe ndërsa nga Rruga B ka edhe qasje edhe dukshmëri.

ID: T50067

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »