SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 19m2 në shitje te Qafa
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
19 m²
ID e produktit :
199588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 19m2 në shitje te Qafa
Lokali gjendet në kompleksin Qafa, është e lëshuar me qira dhe është në katin përdhesë.

ID: T50066

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »