SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Lagje te Spitalit eshte e re e mobiluar komplet ne menyre moderne, gjendet ne katin e 2-te, ka ashensor funksional dhe parking para nderteses, 85m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Korridor
Qmimi 350€

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na dergoni linkun m Id, nje screenshot te shpalljes apo nje kerkese tuajen per banesa tjera ne kete numer kontaktues:
044/ 393 777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »