SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Banesa Penthouse në Lagjen Arbëria (Dragodan)
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
330 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Pishinë, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
199592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Penthouse gjindet afër Komunes së re dhe Ambasades Amerikane.Penthouse është në katin e 8-të dhe ka një siperfaqe prej 230m2,të cilat dedikohen vetëm për banim,kurse 100m2 i ka vetëm terracë,gjithsejt 330m2 së bashku me banim.Penthouse është tejët i vecantë dhe i rrallë me karakteristikat që i posedon,është e mobiluar në tërësi dhe po ashtu posedon edhe një jacuzzi në terracë.Penthouse ka një pamje magjepëse nga qyteti,dhe ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite e ndarë në ambiente
Kuzhina me Tryezari
Një Shpajz
Dy Dhoma Gjumi me shtratë dopi (te dy dhomat posedojnë banjon brenda dhomës)
Një Dhomë Gjumi për fëmijë
Një Banjo në koridor
Një Wc
Dy Ballkona
Një Terracë (100m2) me jacuzzi
Një Garazh

Çmimi : 1500 € (I Negociushëm)
(Shpenzimet Komunale nuk janë të përfshiera në çmim).

Vërejtje : Shtëpia ipet vetëm për afatgjatë,minimum 1 vjet !

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleance
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »