SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira ne Emshir
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Emshir, afer fakultetit te UBT-se, banesa eshte e mobiluar ne teresi, me mobile moderne, komode, ka nxemje te termokosit gjendet ne katin e 4-te, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393 777
WhatsApp & Viber:
+383 44 393 777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »