SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender_zyre
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Qender, banesa leshohet edhe per zyre, eshte komplet e mobiluar, 40m2
Banesa posedon:
>> dhome
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 350€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393- 777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »