SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qirra (shitet) 140 m2 ne Fushe Kosove ne kompleksin Apollonia 1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
1996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qirra (shes) lokalin 140 m2 qe ndodhet ne brenda kompleksit "Apollonia" ne Fushe Kosove. Lokali ka funksionuar si Poliklinike por mund te shfrytezohet per zyre, depo, apo veprimtari tjera bizensore.

Lokali i ka 6 dhoma te ndara, dhe 3 WC.

Cmimi per shitje 700 Euro/m2, kurse per qirra 380 Euro/Muaj
Informata rreth publikuesit
L
Prishtinë
044220013
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »