SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa/Lokali në Ulpianë
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa/Lokali është në katin përdhes me mundësi shëndrrimi në Loka.Me një pozitë shumë të mirë në një rrugë tejët frekuentive si nga këmbësorët po ashtu edhe nga veturat.Banesa/Lokali ka një siperfaqe prej 50m2 netto,të cilat i posedon edhe në fletën poseduese,kurse hapësirë brutto i ka 65m2.Vlen të cekët se është i renovuar në tërësi,dhe është i ndarë në tri njesi,dhe nje ballkon.Po ashtu banesa posedon edhe ngrohjen qendrore me Termokos.

Çmimi : 120.000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »