SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Ulpiane mbrapa AAK 250E
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Ulpiane mbrapa AAK 250E

Leshohet banesa me qera ne Ulpiane afer Tregut mbrapa AAK.
Banesa eshte e madhe 55m2 dhe ka kete renditje:
2 Dhoma Gjumi(Sallon+1Dhome)
Kuzhina e veqant
Ballkon
Banjo
Koridor.
Banesa gjendet ne katin e 4 dhe eshte e pershtatshme per banim.
Banesa ka parking per veture para baneses.
Qmimi:250 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »