SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Luksoze ne Emshir
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
199613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa komode ne lagjen Kalabria. Banesa eshte ekstra e mobiluar me mobile te reja.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo,koridor si dhe
- Dy ballkona funksional

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »