SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me qira ne Mati 1_1+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Mati 1, komplet e mobiluar, ne menyre moderne, 68m2
Banesa posedon:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 300

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393- 777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »