SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Qafa _1+1
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira te Qafa, banesa eshte e renovuar, gjendet ne katin e 10-te, eshte komplet e mobiluar, 40m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 210€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393-777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »