SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani _ 2+1
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
199623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Dardani, te Bill Clinton, gjendet ne katin e 7-te, ka lift funksional, eshte komplet e mobiluar, ka parking per vetura mbrapa nderteses, 70m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 320euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393-777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »