SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Occazion shitet
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2016
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
199624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shtepia me hipotek ne lagjen dardania 2 ish jaglenic shtepia ka 2 ari dhe ka pamje super panoramike te qytetit te prizrenit shtepia ka instalimet e ujit kanalizimeve dhe rrymes poashtu ka instalimet e ngrohjes qendrore shtepia esht e re dhe kati i 2 dyte esht gati per banim te gjithe te interesuarit te na kontakojn..
Informata rreth publikuesit
salajdin
Prizren
044216531
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »