SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kate banesor ne Toakbashqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
199627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje kate banesaore te pa mobilure 3..5 dhomeshe me garazh .vende i qete me gjelbrim dhe ajre te pastert. ..Dhe doni te ndieheni si ne shtepin tuaj.Pasi qe pronari jeton jashte..Vetem per familjare qe mendojne te qendrojne gjat..oferta vlene nga mesi i muajte shtator..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjukaj
Bülach, Switzerland
0041764584418
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »