SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Arberi B539
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
117 m²
ID e produktit :
199628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Arberi ndertesat e Tregtise ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 117m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc, depo dhe dy ballkona. Banesa shitet me cmim prej 130.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »