SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B540
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
199629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Arberi ne komleksin Arti Group ne katin e IV. Banesa ka isperfaqe prej 95m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, depo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 85.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »