SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Mati 1 _ 1+1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Mati 1, banesa eshte komplet e mobiluar, 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi 200euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393 777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »