SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 168m2 me qira në lagjen Veterrnik
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
168 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 168m2 me qira në lagjen Veterrnik
Shtepia gjendet në lagjen Veterrnik, afër Restaurant Ariu, ka 3 ari truall dhe është 2 katëshe. Shëpia ka ngrohje qëndore me dru.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati përdhesë:
1 Dhomë ndenje;
1 Kuzhinë me tryezari;
1 WC;
1 Garazhë;
1 Terasë;

- Kati i I-rë:
3 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Ballkon

ID: T20097

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »