SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne me qira ne Qender
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Qender, kompleksi Ramiz Sadiku, eshte komplet e mobiluar, ne menyre moderne, gjendet ne katin e 4-te, 65m2, ka nxemje qendrore me Termokos,

Banesa ka kete renditje:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 320euroPer me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393-777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »