SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira BQ548
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
199638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyret gjenden ne qender ne rrugen Rexhep Luci ne katin e III. Banesa ka tri njesi te cilat shfrytezohen per zyre, dhe cmimi i qirase per muaj eshte 500euro i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »