SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira B551
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
199640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Arberi ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 110m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkona. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1.200euro ne muaj
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »