SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me 1 Hektar dhe reth 500 m² të banuara.
Shtëpia tre katëshe posedon dy hyrje të veqanta e rrethuar me një pamje shumë të bukur të natyrës plot gjelbrim.
Përdhesa: garazhd dhe dy dhoma të shfrytëzueshme për nevoja të ndryshme shtëpiake.
Kati i parë posedon: sallon me kuzhinë, një banjo dhe një dhomë gjumi.
Kati i dytë posedon: sallon me kuzhinë me dalje në teras dhe ballkon , një banjo dhe një dhomë gjumi.
Kati i tretë posedon: tri dhoma gjumi një banjo dhe dy terasa.
Dyshemeja e tëra laminat dhe pllaka të kualitetit të lartë, koridoret dhe shkallët granit , dyert prej druri dhe dritare plastike.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë, e mobiluar me mobile të tregut europian, nxemje qëndrore si dhe ka të instaluara kamera sigurie.
Gjatë ndërtimit të shtëpisë ka pasur përkujdejse maksimale që gjdo detaj të jetë i rregulluar siq duhet.
Shtëpia shitet komplet e mobiluar.
Shtëpia gjendet në një fshat afër qytezës Kamenic.
Çmimi i shtëpisë është 165.000 euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »