SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3dhomshe 87m² Kati 1 në Fushë Kosovë
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:12
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
199645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomeshe 87.5m² kati 1 ndertim i Model Sllovenia mbrapa Viva Fresh e vjetra. Gjindet afer rruges Dardania, eshte e rregulluar shume mire dhe e mobiluar, ka ambient te qete dhe ofron komoditet te larte, me dokumentacion te rregullte me flete poseduese. Ka keto hapesira:
- salloni, kuzhina me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- korridori
- shpajz
- ballkon
Çmimi Banesa me mobile 550euro per m² çmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »