SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 53 m² Kati 1 në Fushë Kosovë
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
199646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomeshe 52.61m² kati i 1-re ndertim i Model Sllovenia mbrapa Viva Fresh e vjetra. Gjindet afer rruges Dardania, e rregulluar shume mire dhe e mobiluar, ka ambient te qete dhe ofron komoditet. Me dokumentacion te rregullte, me flete poseduese.
Ka keto hapesira:
- salloni, kuzhina me trapezari
- dhome gjumi
- banjo
- korridori
- shpajz
- ballkon
Çmimi Banesa me mobile 550 euro per m² çmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »