SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohen banesat me qira ne l.spitali banesat e avni gjakoves
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
199654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen banesat me qira ne lagjen e spitalit te banesat e avni gjakoves te euleksi.Banesat jane te mobiluara dhe te madhsive te ndryshme.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Ari
Prishtinë
044298069
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »