SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
5 ARI TOKE NE MATIQAN !!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
ID e produktit :
199660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 5 Ari Toke ne Matiqan . Toka ka infrastruktur si dhe leje te ndertimit . Toka gjendet shum afer kroit (Shadervanit) . Toka ka te gjitha dokumentat e nevojshem ... CMIMI SIPAS MARVESHJES
Informata rreth publikuesit
Redon
Prishtinë
044570540
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »