SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitat lokali 43 m2 te Posta e madhe ne Dardani.
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Madhësia :
43 m²
ID e produktit :
199662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ka 43m2 plus teras 30m2 (me flet poseduse)eshte i leshuar me qera 250euro dhe funksional qe 15 vite si kafiteri.
Bejm ndrrim me banes,qmimi 90.00euro.
Per me shum info:
049-210-944
044-848-701
Informata rreth publikuesit
Liburn
Prishtinë
044210944
Posta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »