SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Ulpiane me Termokos 2Dh.Gjumi 250E
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Ulpiane me Termokos 2Dh.Gjumi 250E

Leshohet banesa me qera ne Ulpiane.
Banesa gjendet afer Baristas dhe Radio Caffe.
Banesa eshte ne katin e 1.
Banesa eshte e madhe 62m2 dhe ka kete renditje
Salloni me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa posedon ngrohje qendrore nga termokosi.
Gjendet ne nje vend shume te pershtatshem .
Qmimi:250 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »