SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia ne Gjakovë, Çarshi e Vjetër
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
373 m²
ID e produktit :
199683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia dy katëshe me 373 m2 5 dhoma, 2 banjo, 2 ballkone, oborr para dhe pas, bodrum. Shtëpia është e renovuar dhe e mobiluar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirika
Prishtinë
049559433
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »