SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET BANESA ME QERA (KODI;662/18)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
199693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensoni Jeti shpk jep me qera nje banese e cila gjendet ne Prishtine, ne lagjen bregu I diellit (mbrapa postes se vogel).
Banesa eshte ne katin e pare dhe ka 110 m2 (neto)
Banesa ka kete renditje;
Sallon-Kuzhine, 2 dhoma te gjumit, wc, banjo, podrum, 2 ballkona.
Cmimi per kete banese eshte 250 euro muaji.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »