SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Penthouse luksoz me qira ne Lakrisht ndertimi i PrimeGroup
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
4
Madhësia :
207 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Penthouse luksoz me qira ne Lakrisht ndertimi i "PrimeGroup"

Banesa eshte me siperfaqe prej 207m2 banim dhe 160m2 tarase me kete renditje :
-Dhome dite
-Kuzhine te vecant
-3 dhoma gjumi
-2 banjo
-2 wc
-Xhakuzi
-Saune
-Garazhe
*Pamje perfekte
*Mobilje dhe paisje zviceriane

Cmimi i qirase eshte 2000euro plus shpenzimet

Per informata me te hollesishme na kontakoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »