SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE NE AFERSI TE GERMIS
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '18
ID e produktit :
199706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne afersi te Germis 40 ari te gjitha nje parcele ne nje pozite jashtezakonisht te mire dhe me prespektive. Bëj ndrrim edhe me banes.Dokumentacioni ne rregulle, parcela mund te dal ne emer te bleresit pa asnje problem.Toka saktesisht gjindet te hyrja e Germis rruga majtas e asfalltuar te dergon te toka.Per info shtese kontaktoni ne : 049 333 869
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »