SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA NE PRISHTINE (KODI ; 664/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '19
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
199710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI shpk ka ne shitje nje toke e cila gjendet ne Prishtin (Hajvali).
Toka ka 100 ari gjithsej, dhe cmimi per kete toke eshte 1500 euro per ari.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »