SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plac ne Ulqin
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
ID e produktit :
199721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plac ne Ulqin ne pjesen e Kodrave, tek rruga e Lali Commerce. Placi ka 1000 kvadrat. Placi ka uje, rrymen, e rrethuar, ka rrugen dhe eshte ne lagje te qete.
Na kontaktoni per me teper: +392 69 513 333
Faleminderit!
Informata rreth publikuesit
Ardit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »