SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ( Studio ) me qira ne lagjen Dodona 200 €
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
199723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ( Studio ) me qira ne lagjen Dodona kati 4, 35m2, pa shensore, e renovuar dhe e mobiluar komplet, çmimi 200 € 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »